2009 m. kovo 20 d., penktadienis

Ką mes valgom vakarienei

Gavau papeikimų už nerašymą, tai rašau. Nelabai turiu ką, mes dabar pavasariu gyvi :) O jis čia tiesiog sprogsta


O jei rimtai, tai daugiausiai gamina monkey husband, tik man niekaip neišeina nufotografuoti. Buvo keletas tokių nusisekusių patiekalų, kuriuos gaminsim manau ir vėliau, pavyzdžiui, paprasčių paprasčiausia pasta su ančiuviais in bianco arba in rosso. Abu variantai geri, kai namuose nieko nėra valgyti, o reikia skaniai ir greitai. Dar dėmesio verta vakarienė buvo su vištiena ant stalo. Mano vyriškis vištieną taiso labai skaniai su alyvuogėmis ir ančiuviais. Čia toks jo firminis patiekalas ir jei galėtų tikriausiai vištieną tik taip ir valgytų. O ančiuvius, kaip pastebėjote, jis labai mėgsta :) Jei kam įdomu, surašysiu laikui bėgant receptus.

Pati aš virtuvėje retai sukuosi. Kai bebe užsnūsta pusvalandžiui, vis užmaišiau Forelles atrastus cheesecake brownies ir su jokiais kitais pyragais neužsiimu, nes šitais vis neatsidžiaugiu. Kažkurią dieną piccolino ilgiau pamiegojo, tai pagal Beatą pritaisiau puodą baklažanų - labai skanus dalykas. Ir dar pagal Beatą pastos išviriau su grybas, šonine ir špinatais. Mes visad valgydavom ne taip sveikai - su grietinėle ir be špinatų ir dar su dešrelėm.

O šiaip naujausias mūsų atradimas virtuvėje yra Buiton pagrindai picai. Apgailestauju, jei Lietuvoje ar Tailande ar dar kur jie nepardavinėjami. Šveicarijoje ir Italijoje tikrai yra. Kiek išbandėm įvairiausių, šitie patys geriausi. Pats geriausias greitas maistas. Mano picų kepėjas sakė subankrutuotų, jei tokias picas picerijoje tektų kepti. Žinia, kai sau darai, tai nepagaili nei dešros, nei sūrio. Nežinau ar yra ką pasakoti apie picą. Dedam ant viršaus tai, kas šaldytuve yra - saliami, prosciutto, gražgarstė su krevetėmis, mozzarella su ančiuviais, grybai, grybai ir prosciutto, artišokai, keturi sūriai ir pan.

Labai norisi pasižadėti, kad kitas pasisakymas bus ne su vasarinėmis nuotraukomis, o su naujai išbandytu ir pasisekusiu receptu. Iki!

7 komentarai:

 1. oooo.. Kaip atsidžiaugiau radus šį įrašą - lyg būčiau 100 metū nematytą pažįstamą pamačius :)

  Aš asmenikai labai laukčiau pastos su ančiuviais in bianco recepto ir monkey husband vištienos. Nes maniškis jei galėtų tai ir tik višiena šiuo metu gyvas būtų :)

  Kaip mažylis auga?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Eina sau, supavydėjau, kokį pavasarį turit... Lietuvoj ką tik smarkiai snigo, apsiniaukę gerokai, jokios saulės... Mūsuose pavasaris po Velykų susprogs. GAL :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Geriausi linkejimai monkey bebe...ir pagyrimai monkey husband uz vakarienes...
  anciuviai jega, ash suryju maza induka per tris dienas besote... man labai idomu butu taip pat suzinoti apie vishta su anciuviais ir alyvuogemis?
  spesi dar prirashyti, kaip monkey bebe paaugs:)))take it easy

  AtsakytiPanaikinti
 4. Egle, smagu, kad apsireiškei! :) Aš vis užmesdavau akį į Tavo blog'ą ir atsidusdavau, kad "vis dar nieko"... Na, bet priežastis 100% pateisinama, tad lauksim su naujais receptais kai bebe ūgtelės. :) O dabar laikykitės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasirodo, dar ne visi skaitytojai dingo :) Gerai, kitą savaitę pirksiu vištą ir siūsiu vyriškį į virtuvę gaminti, bandysiu užfiksuoti kas ten ir kaip. Ir su ančiuviais pastą kada nors aprašysiu.

  O mažylis man berašant kaip tik 'mamma' pasakė. Jataus, kiek man džiaugsmo, nors ir bliaunant tas garsas išėjo :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Eglė, ir aš, ir aš džiaugiuosi :) O iš mamma man ašara nuriedėjo... aš tokia sentimentali dėl vaikų :) Nuoširdžiai-nuoširdžiai sveikinu! Bus ir pirmas žingsnelis, sakinys...

  Beje, irgi laukiu vištos :)

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails